Sztuka budowania relacji, czyli jak pozyskiwać środki na działania organizacji

Oferujemy Państwu kolejne szkolenie pt.  „Sztuka budowania relacji, czyli jak pozyskiwać środki na działania organizacji”.

Do udziału w szkoleniu zapraszamy:

• członków
  • wolontariuszy
  • pracowników

małopolskich organizacji pozarządowych.

Pierwszeństwo zgłoszeń mają osoby, które nie korzystały jeszcze ze wsparcia Centrum.

Celem szkolenia jest uzyskanie przez uczestników wiedzy nt. narzędzi fundrasingowych, pozyskiwania środków na organizację od darczyńców i sponsorów, tworzenia akcji internetowych oraz formułowania listów intencyjnych i oferty sponsorskiej.

Termin szkolenia: 28.11.2014 r. (piątek) w godz. od 9.00 do 16.15.

Miejsce: ul. Żułowska 51, Kraków, I piętro, sala szkoleniowo - konferencyjna w siedzibie Związku Centralnego Dzieła Kolpinga w Polsce.

Osoby zainteresowane udziałem w warsztatch proszone są o wypełnienie karty zgłoszeniowej i wysłanie jej na adres mailowy: ngo.krakow@kolping.pl do 19 listopada 2014 r. do godz. 10.00.

Bliższe informacje udzielane są pod numerem tel. 12 418 77 77.

Informacja o zakwalifikowaniu na spotkanie będzie przekazana indywidualnie drogą mailową lub telefonicznie.

Spotkanie poprowadzi - Szczepan Kasiński – fundraiser z certyfikatem EFA (European Fundraising Association). Członek Polskiego Stowarzyszenia Fundraisingu.

Serdecznie zapraszamy!

Karta zgłoszenia