Szkolenie z fundraisingu

Centrum NGO Kolping w Krakowie zaprasza na bezpłatne szkolenie pt. „Fundraising – sposoby pozyskiwania funduszy na działania NGO” w ramach projektu „Profesjonalne małopolskie NGO” dofinansowanego w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich w okresie od 01.06.2014 r. do 31.12.2014 r.

Szkolenie skierowane do: początkujących w dziedzinie fundraisingu członków, wolontariuszy lub pracowników małopolskich organizacji pozarządowych.

Celem szkolenia jest nabycie przez uczestników wiedzy o sposobach pozyskiwania funduszy na działanie organizacji pozarządowych.

Termin szkolenia: 03.10.2014 r. (piątek) w godz. od 9.00 do 16.15.

Miejsce: ul. Żułowska 51, Kraków, I piętro, sala szkoleniowo - konferencyjna w siedzibie Związku Centralnego Dzieła Kolpinga w Polsce.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu proszone są o wypełnienie karty zgłoszeniowej
i wysłanie jej na adres mailowy: ngo.krakow@kolping.pl do 26 września 2014 r. do godz. 10.00.

Bliższe informacje udzielane są pod numerem tel. 12 418 77 77

Informacja o zakwalifikowaniu na spotkanie będzie przekazana indywidualnie drogą mailową lub telefonicznie.

Szkolenie poprowadzi Pan Jerzy Mika - prezes Polskiego Stowarzyszenia Fundraisingu.

Serdecznie zapraszamy!

Karta zgłoszeniowa