Rodzinny Piknik NGO w Krakowie

Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga „Klub Celtycki” w Krakowie oraz Fundacja Głos Serca, Fundacja Oświatowa im ks. Stanisława Konarskiego, Stowarzyszenie Czas Spotkania, Fundacja Bez Przeszkód, Związek Centralny Dzieła Kolpinga w Polsce, Fundacja Dzieła Kolpinga, grupy parafialne zapraszają na:

Rodzinny Piknik NGO

Piknik odbędzie się 30 sierpnia 2014 r., godz. 14.00 – 18.00 przy kościele Pana Jezusa Dobrego Pasterza, ul. Dobrego Pasterza 4 w Krakowie.

W programie m.in.:

• warsztaty, zabawy kreatywne i konkursy z nagrodami dla dzieci i młodzieży
  • konsultacje pedagogiczno-psychologiczne
  • warsztaty malarskie dla dorosłych
  • pokaz tyflografik
  • demonstracja mis dźwiękowych
  • warsztaty taneczne
  • tor przeszkód
  • filmy i prezentacje pokazujące działalność organizacji pozarządowych
  • poczęstunek oraz wiele innych atrakcji i niespodzianek!

Wszystkie atrakcje BEZPŁATNE!

Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy!

Rodzinny Piknik NGO jest organizowany w ramach projektu „Aktywnie dla wspólnego dobra – nowa metoda wzmacniania i aktywizacji stowarzyszeń „Razem do przodu” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.