Ogólne: Zakończenie projektu

Drodzy Działacze Trzeciego Sektora,

Za nami 7 miesięcy intensywnej pracy w Centrach NGO Kolping w Krakowie i Bochni, których zadaniem było bezpłatne wsparcie organizacji pozarządowych i inkubowanie nowych fundacji oraz stowarzyszeń.

Pragniemy podziękować Państwu za korzystanie z usług naszych Centrów NGO Kolping oraz za pozytywne opinie o naszej działalności wyrażone w ankietach ewaluacyjnych , w mailach oraz telefonicznie. Cenimy każdą konstruktywną uwagę, która pozwala nam działań profesjonalnie i z pożytkiem dla rozwoju trzeciego sektora w Małopolsce.

Na nadchodzący rok 2015 życzymy Państwu wielu ciekawych i ważnych społecznie inicjatyw oraz satysfakcji z wykonywanej pracy.

Zespół Projektu „Profesjonalne małopolskie NGO”

Zakończenie projektu więcej

Ogólne: Życzenia świąteczne

Wszystkim Przedstawicielom, Pracownikom oraz Wolontariuszom Trzeciego Sektora życzymy, aby Święta Bożego Narodzenia

były czasem miłych spotkań pełnych wspomnień, uśmiechu i wzruszeń w gronie rodziny i przyjaciół,

niech Narodzone Boże Dziecię wniesie światło i pokój w trud codziennych działań,

a w Nowym Roku 2015 niech nie brakuje Państwu energii i pasji do realizacji planów zawodowych.

Życzenia świątecznewięcej

Bochnia: Śniadanie NGO u Kolpinga

W dniu 22 października 2014 r., odbyło się spotkanie z cyklu "Śniadanie NGO u Kolpinga". W spotkaniu zorganizowanym przez Centrum NGO w Bochni wzięli udział przedstawiciele organizacji z powiatu bocheńskiego i wielickiego działających w obszarze wparcia osób
z niepełnosprawnościami.

Śniadanie NGO u Kolpingawięcej

Bochnia: Śniadanie u Kolpinga

Zapraszamy na "Śniadanie u Kolpinga" tym razem pod hasłem: Organizacje współpracujące z osobami z niepełnosprawnościami”  które odbędzie się 22 października 2014 r., w godz. 10.00-14.00 w Bochni.

Śniadanie u Kolpinga więcej

Kraków: Szkolenie z fundraisingu

Zapraszamy członków, wolontariuszy i pracowników małopolskich NGO do udziału w bezpłatnym szkoleniu "Fundraising – sposoby pozyskiwania funduszy na działania NGO". Szkolenie odbędzie się 3 października 2014 r. w Krakowie.

Szkolenie z fundraisinguwięcej

Ogólne: Rodzinny Piknik NGO w Krakowie

Krakowskie organizacje pozarządowe i grupy parafialne zapraszają na  Rodzinny Piknik NGO, który odbędzie się w dniu 30 sierpienia 2014 r., godz. 14.00 - 18.00 przy kościele Pana Jezusa Dobrego Pasterza, ul. Dobrego Pasterza 4 w Krakowie.

Rodzinny Piknik NGO w Krakowiewięcej

Ogólne: Można jeszcze dosiąść się do śniadaniowego stołu!

Jeszcze do poniedziałku 9 grudnia przyjmujemy zgłoszenia osób zainteresowanych udziałem w "Śniadaniu u Kolpinga", które odbędzie się 11 grudnia w godz. 9.30-13.30 pn. "Śniadanie Obywatelskie". Zapraszamy wszystkich, którzy zajmują się szeroko rozumianą aktywizacją społeczną i/lub obywatelską i są zainteresowani tworzeniem sieci networkingowych organizacji aktywnych w tej dziedzinie.

Można jeszcze dosiąść się do śniadaniowego stołu!więcej

Bochnia: Spotkanie animacyjne w Drwini

Zapraszamy na spotkanie animacyjne wraz z doradztwem grupowym z zagadnień prawnych NGO w Drwini (pow. bocheński), w sali Urzędu Gminy w Drwini, które odbędzie się już 5 grudnia (najbliższy czwartek), w godz. 14.00-17.00, w ramach projektu „Profesjonalne NGO”.

Spotkanie animacyjne w Drwini więcej

Ogólne: Zapraszamy na kulturalno-artystyczne Śniadanie NGO u Kolpinga!

Centrum NGO Kolping w Krakowie zaprasza przedstawicieli małopolskich organizacji pozarządowych do udziału w spotkaniu z cyklu "Śniadanie u Kolpinga", tym razem pod hasłem „Jak łączyć działania artystyczne i kulturalne ze społecznymi”, które odbędzie się 29 listopada 2013 r. w godz. 9.30-13.30 w siedzibie Centrum NGO Kolping w Krakowie przy ul. Żułowskiej 51.

Zapraszamy na kulturalno-artystyczne Śniadanie NGO u Kolpinga!więcej

Ogólne: Warsztaty, warsztaty, …

Fantastyczne, profesjonalne szkolenie. Trenerka doskonale znająca zagadnienia, pewna tego co mówi, dobrze zaplanowany czas …” – to cytat z anonimowej ankiety wypełnionej przez jednego z uczestników wrześniowych szkoleń w Centrum NGO Kolping w Krakowie.

Warsztaty, warsztaty, …więcej

Kraków: W gościnie u Kolpinga, czyli jak smacznie i kreatywnie spędzić poranek.

12 osób z 10 organizacji pozarządowych uczestniczyło w kolejnym już spotkaniu branżowym "Śniadanie NGO u Kolpinga", które przygotowaliśmy 24 lipca 2013 roku w siedzibie Centrum NGO Kolping w Krakowie. Tym razem zaprosiliśmy przedstawicieli stowarzyszeń i fundacji działających na rzecz wspierania dzieci i młodzieży - w lipcu skupiliśmy się na tym temacie również w szkoleniach.

W gościnie u Kolpinga, czyli jak smacznie i kreatywnie spędzić poranek.więcej